CIP - Under Construction






		
		









 

		
		    
    

    




    
    



    

C.I.P.

Centrum voor Integrale Psychotherapie

...we werken hard aan de nieuwe site...

maar ondertussen vind je hier alle praktische info

Centrum voor Integrale Psychotherapie

Generaal Van Merlenstraat 46

2600 Antwerpen

T: 03 239 61 03


Voor informatie over afspraken, gelieve uw therapeut of arts te contacteren!


Bent u nieuw, dan kan u contact opnemen met Dr. Catherine Marcq. 


In de week van 5 t.e.m. 11 februari 2018 kan u hiervoor Dr. Marcel Waldinger contacteren. 

Dr. Willem Van Riet

03 239 61 03 (op maandag en dinsdag tussen 12u en 13u)

wim@acip.be

Dr. Catherine Marcq

03 239 61 03 (op maandag, dinsdag en donderdag van 15u tot 15u30 en op vrijdag van 9u30 tot 10u)

catherine@acip.be

Patricia Croonen

0476 61 09 07

patricia@acip.be

Hilde Eilers

03 272 45 61

hilde@acip.be

Chris Ekelmans

0495 56 76 45

chris@acip.be

Valerie Lejeune

0478 48 51 00

valerie@acip.be

Marita Stas

0496 23 92 32

marita@acip.be

Jef Stappers

03 664 20 25

Peggy Stevens

0496 30 56 61 (tijdens de kantooruren)

peggy@acip.be

Carlo Van den Berge

0478 25 16 66 (tijdens de kantooruren)

carlo@acip.be

Christine Van Os

0472 59 20 79 (ma, do en vrij: 8u - 9u)

christine@acip.be

Carmen Van Riet

0474 98 98 93 (tijdens de kantooruren)

carmen@acip.be

Dr. Annemie Vandesmissen

03 239 61 03 (tijdens de kantooruren)


Dr. Marcel Waldinger 

03 239 61 03 (tijdens de kantooruren)

marcel@acip.be

Hilde Willaert

03 651 80 54 (weekdagen)

hilde.w@acip.be

copyright C.I.P 2018